PIERWSI W POLSCE

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

NOWOCZESNY WYGLĄD I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

SZEROKI WYBÓR AKCESORIÓW

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU

Czym wyróżniają się boksy garażowe PARKINGSPACE?

Na co zwracać uwagę przy wyborze szafy garażowej? Sprawdź czym wyróżniamy się na tle konkurencji i wybierz produkt będący wynikiem kilkunastu lat doświadczenia!

DUŻA POJEMNOŚĆ

Nasze boksy są jednymi z pojemniejszych w przeliczeniu na zajmowaną powierzchnię użytkową. 2500 litrów, w których zmieścisz naprawdę sporo!

UŁATWIONY DOSTĘP

Brak dodatkowej nogi oraz drzwi otwierane do góry ułatwiają szybki dostęp do zawartości boksu. Nie musisz całkowicie przestawiać samochodu, żeby wyciągnąć potrzebne rzeczy.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Nasz boks wykonany jest zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Dzięki temu nie będzie szpecił twojego miejsca parkingowego, a każde spojrzenie na niego utwierdzi Cię w przekonaniu, że warto było zaufać firmie Sabaj i wybrać szafy garażowe ParkingSpace.

OBUDOWA Z OCYNKOWANEJ BLACHY MALOWANEJ

Zabezpieczenie przeciw korozji na długie lata i zapewnia elegancki i stonowany wygląd.

REGULACJA WYSOKOŚCI

Dzięki systemowi regulacji możliwe jest dostosowanie boksu zarówno do małych jak i dużych samochodów. Szeroki zakres regulacji umożliwia zmianę wysokości w przyszłości.

SOLIDNA POJEDYNCZA NOGA

Dzięki pojedynczej nodze nie zabieramy przestrzeni manewrowej przy parkowaniu. Ułatwia to bezpieczny wjazd pod skrzynię boksu garażowego PARKINGSAPCE.

STOPA NAJAZDOWA

Opatentowany kształt stóp najazdowych boksu ułatwia parkowanie – skośne stopy naprowadzają koła samochodu na prawidłowy tor.

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Przechowując rzeczy wewnątrz naszego boksu garażowego, zamiast na miejscu parkingowym zapewniasz sobie oraz sąsiadom spokój. Rzeczy zamknięte wewnątrz boksu nie mogą zająć się ogniem. Ponadto przy tak ograniczonym dostępie powietrza do wnętrza skrzyni ich zapalenie będzie bardzo utrudnione. Wykonany z malowanej proszkowo stali Parkingspace EcoBox jest niepalny.

Pionierzy na polskim rynku

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy już w 2004 roku boksy garażowe do sprzedaży.

Zgodność z przepisami i wymogami wspólnot

Posiadamy deklaracje i opinie wymagane do montażu naszych boksów na miejscach parkingowych we wspólnych przestrzeniach garażowych.

WIELE MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Nasze boksy do garaży podziemnych jako jedyne mają tak wiele możliwości montażu. Można je przykręcać do podłoża, do ściany, można je kleić do podłoża oraz mocować rozpórki sufitowe – od najmniej inwazyjnych rozwiązań po te najbardziej stabilne.

WYSOKA NOŚNOŚĆ

Możliwość załadunku dużej ilości rzeczy, poparta jest badaniami oraz symulacjami. Nasz boks jest w stanie utrzymać aż 450 kg załadunku.

PŁASKA PODŁOGA

Wyposażona w specjalne płyty ułatwia ładowanie skrzyni oraz podwyższa jej wytrzymałość.

ZAWIASY WEWNĘTRZNE

Ten mało widoczny szczegół robi bardzo dużą różnicę dla zapewnienia jeszcze lepszego bezpieczeństwa przechowywanym wewnątrz boksu sprzętom. Złodziej nie ma możliwości dostania się do drzwi przez demontaż zawiasów, ponieważ są one schowane wewnątrz skrzyni.

SIŁOWNIKI PNEUMATYCZNE

Ułatwiają bezpieczne otwieranie wzmocnionych drzwi. Dzięki zastosowaniu kompletu podnośników, sam proces otwierania skrzyni jest niezwykle płynny.

KLAMKA Z DWÓCH STRON

Dzięki zastosowaniu klamki wewnątrz szafy, ryzyko zamknięcia kogoś w środku jest minimalne.

BEZPIECZNY ZAMEK

4-punktowy zamek listwowy WinkHaus solidnie zamyka i zabezpiecza przed włamaniem do skrytki.