PIERWSI W POLSCE

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

NOWOCZESNY WYGLĄD I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

SZEROKI WYBÓR AKCESORIÓW

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU

O nas

Firma Sabaj System od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją metalowych szaf różnego przeznaczenia. Jako pierwsza firma w Polsce zajęliśmy się produkcją boksów garażowych, nazywanych też szafami garażowymi czy dodatkową przestrzenią garażową. Wieloletnia tradycja oraz rozbudowany park maszynowy pozwoliły na opracowanie boksu, który jest wyjątkowo wytrzymały, posiada regulację wysokości, a przy tym cechuje się niską wagą ~190 kg.

Boksy produkowane są od ponad 10 lat. Przez ten czas przeszły liczne modyfikacje zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Sukcesywnie udało się zmniejszyć wagę boksu oraz dopracować design.

Unikatowa konstrukcja boksu posiada patent w UE oraz w USA. Firma cały czas pracuje nad poszczególnymi detalami boksu, które wdrażane są po wykonaniu licznych testów. Konstruktorzy przywiązują dużą uwagę także do bezpieczeństwa produktu. Budowa boksu zapewnia całkowitą stabilność, dzięki czemu unikamy efektu chwiania się konstrukcji.

 

Projektowanie oraz produkcja szaf garażowych PARKINGSPACE są wykonywane wyłącznie w naszych zakładach na ul. Domagały 15 w Krakowie. Nie używamy gotowych, sprowadzanych elementów. Wytwarzamy je sami, aby w pełni zachować kompatybilność całego projektu.

Bezpieczne przechowywanie

Nośność do 300 kg

Dostępne akcesoria

Produkt chroniony patentem

Regulowana wysokość