JAKO PIERWSI W POLSCE

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

NOWOCZESNY DESIGN i SOLIDNA KONSTRUKCJA

DOSTĘPNE DODATKOWE AKCESORIA

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU U KLIENTA

Boks garażowy ECO BOX to nowoczesne, stylowe i bezpieczne stworzenie dodatkowej przestrzeni na Twoim miejscu parkingowym. Nie przeszkadza on w parkowaniu pojazdu, ponieważ umieszczony jest na nogach umożliwiających dostosowanie jego wysokości ponad maską każdego samochodu. Nogi wspierające całą konstrukcję cechują się uniwersalnym montażem do wielu rodzajów nawierzchni. Dużym atutem ECO BOX’a jest także możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu dostosujemy ją do własnego samochodu.

Boks garażowy zapewnia 2500 litrów pojemności do przechowania wszystkich Twoich akcesoriów: rowery, narty, deski snowboardowe, kaski, opony, pudła, narzędzia i wiele więcej.

Dla kogo przeznaczony jest Boks Garażowy ECO BOX?

ECO BOX skierowany jest do osób potrzebujących własnej i bezpiecznej przestrzeni. Możemy go wykorzystać nie tylko na parkingu podziemnym, ale również w garażu, w którym brakuje nam miejsca na dodatkowy sprzęt, czy nieużywane akcesoria. W nowoczesnym budownictwie bloków mieszkalnych coraz rzadziej stosuje się piwnice oraz wspólne przestrzenie. ECO BOX jest rozwiązaniem, które bez ingerencji w otoczenie zwiększa znacząco komfort przechowywania.

 

PRODUKT CHRONIONY PATENTEM: US 29622215 | RCD 004407799

 

Bezpieczne przechowywanie

Pojemność 2500l

Dostępne akcesoria

Produkt chroniony patentem

Regulowana wysokość